100 let LDF - 100 odběrů krve

100 let , Další: , Květen

Studenti LDF se rozhodli obdarovat svoji fakultu ke 100 narozeninám velmi neobvyklým ale o to potřebnějším skutkem. Za každý rok existence fakulty uskuteční jeden odběr krve pro Fakultní nemocnicí Brno. Akce vznikla pod křídly Spolku posluchačů a záštitou děkana LDF. Momentálně je ve fázi hledání dobrovolníků - dárců.

SPLDF srdečně zve k účasti především všechny studenty, ale i zaměstnance fakulty. Transfúzní a tkáňové oddělení FN Brno vyčlenilo pro studenty a pracovníky LDF sedm možných termínů v průběhu května a června (15. 5., 20. 5., 22. 5., 3. 6., 5. 6., 10. 6., 12. 6.), na kterých mohou krev darovat. Nejprve je ale nezbytná registrace přes email xstambol@mendelu.cz.

Rádi bychom poděkovali milým dámám z TTO FN Brno MUDr. Hohlové a Bc. Kopečkové za návštěvu u nás na fakultě a informační schůzku ohledně darování krve. Ti z Vás, kteří se nemohli dostavit, věnujte prosím pozornost následujícím informacím, které z této schůzky vyplynuly.

Stále platí 7 oficiálních termínů: 15. 5., 20. 5., 22. 5., 3. 6., 5. 6., 10. 6., 12. 6. Avšak ti z Vás, kteří byste rádi darovali, ale nevyhovuje Vám žádné datum, se mohou individuálně objednat dle pokynů TTO (https://darce.fnbrno.cz/login?1). Prosíme, přihlaste se však k naší akci na recepci a Váš odběr bude započítán. Na oficiální termín se hlaste emailem: xstambol@mendelu.cz vždy nejméně 1 měsíc dopředu!! Pro přihlášení na 15. 5. tedy zbývá již jen několik posledních dní. Vybírejte z časů: 7:00, 7:30, 8:00, 8:30, 9:00.

Jsem vhodným dárcem? Podmínky nejsou překvapivě tolik přísné…

Darujte fakultě kousek ze sebe a zažijte něco, co se může stát jen jednou za 100 let!

Podrobnější informace:

Sára Stambolidisová xstambol@mendelu.cz Marie Balková marie.balkova@mendelu.cz

FB událost: Informační schůzka – 100 let LDF 100 odběrů krve zde.

Spolek posluchačů LDF