Dřevostavby

progeCAD logo

Jsme potěšeni,

že uvažujete o studiu právě na Lesnické a dřevařské fakultě. Naše vysoká škola, respektive fakulta nabízí ucelené třístupňové studium krajinářských, lesnických, dřevařských a nábytkářských disciplín. K dispozici je jak bakalářské studium , tak i magisterské studium . Pro pokračování nabízíme také doktorské studium .

Studium na naší VŠ v Brně nabízí kvalitní výuku ve vybraných oborech, které mají celou řadu uplatnění. A jak se dostat na Lesnickou a dřevařskou fakultu? Není nic jednoduššího než si vybrat z nabízených studijních oborů a zúčastnit se přijímacího řízení.

Podání přihlášky Informační brožuraČasto kladené dotazy

Podmínky pro přijetí 2017/2018Dny otevřených dveří - prezentace

V případě dotazů kontaktujte studijní referentku pro přijímací řízení Hanu Čertekovou.

Studium na vysoké škole je možností jak rozšířit svoje vědomosti a následně mít větší šanci pro uplatnění na trhu práce. Cílem výuky na vysoké škole je připravit absolventy na odpovídající profesní, kulturní, etické a sociální úrovni, aby byli schopni tvůrčím způsobem řešit koncepční problémy a adaptovat se na požadavky praxe.

Naši uchazeči jsou jak absolventi odborných škol, tak i gymnázií. Proto věříme, že naše studijní obory Vás zaujmou a rozhodnete se studovat právě u nás.

Pokud právě Vy chcete:

• získat kvalitní a moderně pojaté odborné vzdělání na brněnské vysoké škole,
  • být pod vedením renomovaných odborníků zapojeni do vědecko-výzkumných aktivit ve Vámi zvoleném studijním oboru,
  • v průběhu studia vycestovat za vzděláním, zkušenostmi a osobním rozvojem do zahraničí,
  • prožít studentská léta v kolektivu činorodých spolužáků na vysoké škole v Brně;

studujte na Lesnické a dřevařské fakultě Mendelovy univerzity v Brně!

Pro Bakalářské studium nabízíme

• Arboristika (prezenční i kombinovaná forma)
  • Design nábytku (čtyřleté studium)
  • Dřevařství (prezenční i kombinovaná forma)
  • Hospodaření s přírodními zdroji tropických a subtropických oblastí
  • Krajinářství
  • Lesnictví (prezenční i kombinovaná forma)
  • Nábytek
  • Stavby na bázi dřeva

Pro Navazující magisterské studium nabízíme

• Design nábytku
  • Dřevařské inženýrství (prezenční i kombinovaná forma)
  • European Forestry (výuka v anglickém jazyce)
  • Krajinné inženýrství
  • Lesní inženýrství (prezenční i kombinovaná forma)
  • Nábytkové inženýrství
  • Stavby na bázi dřeva

Pro Doktorské studium nabízíme

• Aplikovaná geoinformatika
  • Botanika
  • Ekologie lesa
  • Ekonomika a management obnovitelných přírodních zdrojů
  • Hospodářská úprava lesa
  • Myslivost
  • Ochrana lesa
  • Pěstění lesa
  • Procesy tvorby nábytku
  • Technika a mechanizace lesnické výroby
  • Technologie zpracování dřeva
  • Tvorba a ochrana krajiny

V případě zájmu o studium prosím pokračujte dále ve vyplnění elektronické přihlášky ke studiu.