Dřevostavby

progeCAD logo

Konference Modelový les Česká republika

3. 5. 2017 -

Konference Modelový les Česká republika ve dnech 25.5.-26.5.2017 na Zámku Křtiny

Akce je pořádána Školním lesním podnikem Masarykův les Křtiny ve spolupráci s Lesnickou a dřevařskou fakultou Mendelovy univerzity v Brně, Společností Modelový les Česká republika a Biosférickou rezervací Dolní Morava, o.p.s. pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka a rektora Mendelovy univerzity v Brně prof. RNDr. Ladislava Havla, CSc. Na konferenci vystoupí významné lesnické a politické osobnosti, zástupci Mendelovy univerzity v Brně, Školního lesního podniku, Ministerstva zemědělství, Ministerstva životního prostředí, Mezinárodní sítě modelových lesů a evropských Modelových lesů.

Konference je pořádána za účelem setkání zástupců všech lesnických parků v České republice a dalších významných hostů s cílem představit význam lesa, lesnictví a vzorových lesnických objektů v kulturní krajině jako ukázku dlouhodobě udržitelného využívání přírodních zdrojů ve prospěch rozvoje společnosti a regionů.