Dřevostavby

progeCAD logo

Výstava semestrálních prací studentů

5. 10. 2017 - LDF MENDELU

Výstava Design nábytku představuje veřejnosti průřez semestrálních prací z ateliérové tvorby studentů programu Nábytek a Design nábytku na Ústavu nábytku, designu a bydlení Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně.

V krásných prostorách Místodržitelského paláce je vystaveno více než 70 funkčních exponátů (prototypů nábytku, světel a interiérových doplňků), které jsou doplněny 50 postery. Na vernisáži byly oficiálně představeny nové reklamní předměty pro Lesnickou a dřevařskou fakultu Mendelovy univerzity v Brně, které navrhl v rámci semestrální práce student Filip Dočkal. Výstava vznikla s podporou Moravské galerie v Brně. Fotogalerii si můžete prohlédnout zde.

Souběžně s přehlídkou semestrálních prací - Design nábytku probíhá v Místodržitelském paláci výstava nominovaných studentských prací na Cenu za národní studentský design. Zároveň tento týden proběhne první ročník Brno Design Days se zajímavým programem přednášek a workshopů v oblasti architektury, interiérů, nábytku a designu.

Výstava: 4. - 8. 10. 2017, Místodržitelský palác, Moravské náměstí 1a, Brno
Vstupné: zdarma
Otevírací doba: středa - neděle 10.00 - 18.00 hodin, čtvrtek 10.00 - 19.00 hodin
Kurátor výstavy: Ing. Jiří Tauber, Ph.D., doc. Ing. Jaroslav Svoboda, Ph.D.
Pořadatel:
Ústav nábytku, designu a bydlení, Lesnická a dřevařská fakulta, Mendelova univerzita v Brně
Moravská galerie v Brně

Můžete zjistit i více - o výstavě vyšla reportáž, rozhovor a články:

reportáž (čas: 7:07)

živý vstup v Českém rozhlasu Brno

článek ve zpravodajském serveru Novinky.cz

a dalších tištěných médiích: