Lesnická všestrannost

25. 7. 2018 -

 


Lesnická všestrannost středních lesnických škol je organizována Spolkem posluchačů Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně. Soutěž je pořádána v rámci oslav 100 let výročí od založení Lesnické a dřevařské fakulty a uskuteční se v pátek 9. 11. 2018 v kampusu Mendelovy univerzity v Brně. Záštitu nad tímto prvním ročníkem převzal prof. Dr. Ing. Libor Jankovský, děkan Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně.

Lesnická všestrannost se skládá z těchto disciplín:

-          rozborka a sborka motorové pily na čas, řezání stojícího a ležícího kmene, odvětvování na čas, řezání dvoumužnou pilou, sekání sekerou na přesnost

-          poznávání herbářových položek, hmyzu, hornin, minerálů, stop a lebek zvěře, vycpanin ptáků, letorostů a vzorků dřev

-          simulátor harvestoru

Podmínkou účasti v této soutěži je vytvoření čtyřčlenného týmu s účastí minimálně jedné žákyně v týmu. Z každé školy je možné vyslat dva soutěžní týmy, celkem se předpokládá cca  56 soutěžících, 14 týmů.

V případě Vašeho zájmu o účast prosíme o vyplnění přihlašovacího formuláře a zaslání na adresu krahulcovaveronika@gmail.com  v termínu do 15. 10.2018.

Kontaktní osobou pro komunikaci s Vámi je Veronika Krahulcová, telefon 604 356 660, e-mail krahulcovaveronika@gmail.comPodrobné informace budou zaslány po přihlášení týmů.

Pro všechny soutěžící je možno zajistit ubytování na kolejích Mendelovy univerzity.

Přihláška ke stažení zde.

 

 

 

Chcete
studovat na
LDF MENDELU?

Vše, co potřebujete vědět

Informační brožura (PDF)

Často kladené dotazy

Podání přihlášky