Zahájení 33. ročníku Lesnické všestrannosti

21. 3. 2019 -

Mezinárodní sekce Spolku posluchačů Lesnické a dřevařské fakulty zve širokou veřejnost na zahájení studentské soutěže - Mezinárodní Lesnická všestrannost. Navštivte již 26. 3. 2019 od 10 hodin areál MENDELU, před budovou T.

Před očima diváků budou probíhat první disciplíny celé soutěže, při kterých bude soutěžit 12 týmů z různých koutů Evropy a to především v dřevorubeckých dovednostech - v řezání motorovými pilami, dvojmužnou pilou nebo sekání sekerou. V průběhu celého dne bude probíhat bohatý doprovodný program. Vystoupí vicemistr světa v Timbersports - Martin Komárek, pro děti bude nachystána Lesní pedagogika, budete si moci prohlédnout lovecké dravce nebo poslechnout vystoupení mysliveckých trubačů.