Ústav nábytku, designu a bydlení na OPEN HOUSE BRNO 2019

10. 4. 2019 -

Největší architektonická akce na světě otevře v Brně 69 běžně nepřístupných míst. Na MENDELU v Brně budou přístupná 3 místa: Ústav nábytku, designu a bydleníBotanická zahrada a arboretum a Provozně ekonomická fakulta všechna pouze v neděli 14. 4. 2019. Ústav nábytku, designu a bydlení za LDF bude prezentovat ateliérové tvorby studentů zaměřená především na design nábytku a interiéru a na grafický design. Návštěvníci budou moci vyzkoušet také 3D tiskárnu.

Největší architektonická akce na světě se koná na všech kontinentech kromě Antarktidy a letos podruhé i v Brně. Open House Brno 2019 otevře 69 běžně nepřístupných míst a ta známá ukáže jinak. Festival proběhne o víkendu 13. a 14. dubna a vstup na něj je zdarma.

Ústav nábytku, designu a bydlení za LDF otevře své dveře široké veřejnosti v neděli 14. 4. 2019 od 10 do 16 hodin. K vidění bude prezentace ateliérové tvorby studentů zaměřená především na design nábytku a interiéru a na grafický design. Bude možné si prohlédnout jak práce v tištěné podobě, tak i ve formě funkčních prototypů 1:1 a modelů v konkrétním měřítku. Práce budou vystaveny v rámci celé budovy T. Prohlídka bude zakončena v ateliéru ve třetím patře s ukázkou 3D tiskárny, kde si návštěvníci budou moci jednotlivé výtvarné techniky sami vyzkoušet tak, aby mohli odhalit svůj skrytý talent.