8. ročník soutěže Stavby s vůní dřeva

3. 2. 2020
Nadace dřevo pro život vyhlásila 28. ledna 2020 osmý ročník studentské soutěže Stavby s vůní dřeva. Téma letošního ročníku je Dřevo je život. Studenti se mohou do soutěže hlásit až do 30. 6. 2020.

Do soutěže, která se koná pod záštitou tří ministerstev a osmnácti odborných fakult a škol, se mohou hlásit studenti vyšších odborných a vysokých škol. Lze přihlásit i ročníkové, bakalářské nebo diplomové práce. Soutěžní díla se musí vztahovat k tématu ročníku, který letos na oslavu 15 let pořádající nadace zní Dřevo je život.

Návrhy dřevěných staveb přihlašujte on-line dle velikosti jejich obestavěného prostoru do kategorie malých nebo velkých staveb, a to až do 30. 6. 2020. Vítěze vybere odborná porota, laická veřejnost a partneři soutěže. Porota může zároveň udělit i tzv. zvláštní ocenění pro návrh, který bude technicky, vizuálně nebo jinak výjimečný.

Novinkou letošního roku je bonus pro první přihlášené soutěžící. Studenti, kteří svůj návrh registrují do 31. května 2020, získají jako bonus stylové dřevěné ponožky z viskózy českého buku.

Informace o soutěži naleznete na  webových stránkách Nadace dřevo pro život, soutěžní podmínky zde.

Těšíme se na Vaše díla!

Kontakt pro bližší informace:

Ing. Pavla Panáčková

vedoucí projektu