On-line den otevřených dveří na LDF MENDELU

30. 11. 2020
Nenechte si ujít první on-line den otevřených dveří na Lesnické a dřevařské fakultě Mendelovy univerzity v Brně!

Chystáme pro vás pestrý program, v jehož rámci vám zodpovíme veškeré otázky týkající se studia a toho, co vám naše fakulta může nabídnout i s přesahem do volnočasových aktivit.

Program:

• Fakultu si projdete prostřednictvím virtuální prohlídky. Budete mít možnost porozhlédnout se po všech patrech fakulty, nahlédnout do nejdůležitějších poslucháren, laboratoří, dílen i temných zákoutí
  • Nebojte se, že zabloudíte a že nepotkáte „živou duši“. U virtuálního vstupu do budovy „B“ Zemědělská 3 Brno-Černá Pole vás přivítá ambasador studijního programu, který si z nabídky vyberete. Nemusí být samozřejmě pouze jeden.

Pokud tápete, z jakých oborů můžete vlastně vybírat, máte možnost se s předstihem zorientovat zde.

• Je možné, že se nemůžete rozhodnout mezi několika podobnými studijními programy, že nemáte jasno v tom, v čem přesně se od sebe liší apod. To je prostor pro zhlédnutí prezentace proděkanky LDF MENDELU Zuzany Paschové. Jednotlivé studijní programy, i další záležitosti týkající se studia na naší fakultě, jako jsou například otázky praxe, která je u nás neodmyslitelnou součástí teoretické výuky či otázky týkající se odborného zázemí fakulty, vám objasní za pomoci názorné infografiky.
  • Ještě stále se vám nedostalo odpovědí na všechny vaše otázky? Například jaká jsou kritéria pro přijetí do studijního programu, o který máte zájem? Tak potom nejvyšší čas zapojit se do chatu se studijní referentkou Hanou Čertekovou, která je vždy připravena uchazečům o studium a následně i našim studentům ochotně pomoci v jakékoliv otázce studijních záležitostí.

Nestihli jste něco z programu on-line dne otevřených dveří? Nezoufejte, protože:

1)      Virtuální prohlídka vám zůstává k dispozici i po 4. prosinci 2020.

2)      Ambasadoři jednotlivých studijních programů vám na sebe dají kontakt, takže s nimi zůstanete ve spojení.

3)      Studijní referentka s vámi nepřestane komunikovat úderem 13. hodiny, kdy oficiálně den otevřených dveří končí.

Ani „v době on-lineové“ vás v tom nenecháme a podržíme vás v hledání odpovědi na jednu z nejzásadnějších otázek středoškoláka: „Kam dál“.

Vaše LDF MENDELU