Den otevřených dveří na LDF MENDELU

Kalendář akcí

  • Datum konání: Pá, 28. 1. 2022
  • Čas konání: 10.00-15.00
  • Pořadatel: LDF MENDELU

V pátek 28. ledna pořádá Lesnická a dřevařská fakulta DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Začínáme v 10.00 hodin velkým uvítáním! 

Den otevřených dveří na LDF MENDELU je jedinečnou příležitostí přesvědčit se na vlastní oči, jak to vypadá v našich učebnách, laboratořích, jaké sbírky lemují naše chodby, a také se potkat s možnými budoucími učiteli. Osobní setkání je příležitostí zeptat se na vše, co se týká studia na naší fakultě. 

Akce začíná v 10.00 hodin. Pozdravit se s příchozími přijde vedení Lesnické a dřevařské fakulty. Tentokrát budou úvodní přivítání a přednáška přenášeny on-line. Před akcí najdete odkaz na přímý přenos ZDE!

Pokud se nebudete moct z nějakého důvodů dostavit, zprostředkujeme vám on-line kontakt se studijní referentkou. I v tomto případě zavčas najdete odkaz na schůzku ZDE! 

Po celou dobu trvání akce: 10.00–15.00 hod. budou příchozím nablízku ambasadoři studijních programů. 

Sledujte událost vytvořenou k akci na fakultním facebooku. Najdete zde podrobněji rozepsaný program, pokyny k organizaci a důležité odkazy, např. na studijní referentku a virtuální prohlídku fakulty. 

 https://cs-cz.facebook.com/events/706424470327548/

Buďte prosím ohleduplní ke svému okolí. Mějte po celou dobu akce nasazené respirátory! Děkujeme. 

V případě zhoršení epidemiologické situace bude celý DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ převeden do on-line prostředí. Sledujte naše informační kanály, kde budeme informace aktualizovat. 

LDF MENDELU

Budoucí prváci

On-line prohlídka

Kalendář akcí LDF MENDELU