Konference GIS Day 2017

6. 11. 2017 -

Mendelova univerzita v Brně pořádají další ročník mezinárodní konference GIS Day již příští středu 15. listopadu 2017 ve spolupráci s Magistrátem města Brna.

Mendelova univerzita v Brně pořádají další ročník mezinárodní konference GIS Day již příští středu 15. listopadu 2017 ve spolupráci s Magistrátem města Brna. Vstup na akci je zdarma, registrujte si poslední volná místa na www.gisday.cz/registrace.

Více než jeden milion lidí po celém světě závisí na GIS, aby řešili problémy a dělali lepší rozhodnutí. Toho dosáhnou, budou-li umět pracovat s geografickými podklady. GIS kombinuje počítačový hardware, software a data ke sběru, správě a analyzování geografických informací.

Těšit se můžete na práci v laboratoři geografických informačních systémů, laboratoř virtuální reality, dron, přednášky a geocaching. Více informací na www.gisday.cz.

Od roku 1999 se více než 10 tisíc organizací zapojilo v rámci GIS Day do hostování událostí, jako jsou dny otevřených dveří, workshopy, komunitní výstavy, veletrhy pracovních příležitostí, školní akce a mapové projekty. I my na Mendelově univerzitě v Brně sdílíme toto přesvědčení a přinášíme Vám největší GIS Day v Brně.