LDF se prezentuje na veletrhu Silva Regina 2018

8. 4. 2018 -

Brněnské zemědělské a lesnické veletrhy jsou jednou z největších evropských veletržních akcí v tomto oboru. Mottem veletrhu SILVA REGINA 2018 je „ochrana lesa hospodařením“. Toto téma se projeví především v doprovodném programu a zahrnuje jak mysliveckou, tak lesnickou část veletrhu.

Dnes, 8. dubna 2018, propukl na brněnském výstavišti veletrh Silva Regina, v rámci kterého se prezentuje také Lesnická a dřevařská fakulta Mendelovy univerzity v Brně. Stánek, který naleznete v pavilonu Z, je plný aktivit a každý si u nás přijde na své. Pro mládež je připravená lesní pedagogika a můžete si u nás vyzkoušet stromolezení nebo lesní práce na simulátoru harvestoru. Nejen pro studenty jsme přímo na náš stánek pozvali zástupce odborných institucí. Máte tak jedinečnou příležitost seznámit se s možnými potenciálními zaměstnavateli a vybrat si z nabízených pracovních pozic.

Na galerii pavilonu Z je umístěn také sál pro odborné lesnické i myslivecké programy. Druhý den veletrhu bude zaměřen na téma afrického moru prasat a na ochranu drobné zvěře. V rámci chystaného doprovodného programu mimo jiné vystoupí i odborníci naší fakulty.

Kompletní doprovodní program veletrhu nalezenete zde.