Naše absolventka získala hlavní studentskou cenu Brno Design Days 2019

8. 10. 2019 - Lucie Nádeníková

Bc. Katarína Ozimáková zde získala hlavní studentkou cenu za svoji závěrečnou práci. Je to velký úspěch, vzhledem k velké konkurenci v podobě dalších pěti univerzit. Naši fakultu na destivalu reprezentovalo celkem osm studentských prací.

Festival Brno Design Days jsou čtyři dny nabitého programu. Letos se zde již počtvrté setkali designéři z celé ČR i zahraničí, aby sdíleli své nápady i know-how a mohli přiblížit široké veřejnosti design jakožto hnací motor inovací a řady pozitivních změn. Protože design je každodenní součástí našich životů. Součástí programu byly praktické workshopy, přednášky se zaměřením na různé oblasti designu a podnikání, fashion show a nespočet příležitostí k networkingu a inspiraci.

Vítěz hlavní studentské ceny