Zelené Vánoce a úspěšný nový rok 2020 přeje LDF

19. 12. 2019 - Lucie Nádeníková

Přejeme Vám radostné chvíle a odpočinek o Vánocích, ať do nového roku vkročíte i s novým elánem a chutí do studia, práce a hlavně do života. Děkujeme Vám všem za to, že se podílíte na chodu fakulty a šíření jejího dobrého jména.

Děkujeme Vám

Děkujeme studentům, že jste zodpovědně studovali, prohlubovali znalosti v oboru i nad rámec studijních povinností, že jste napomáhali čilému univerzitnímu životu i vzájemnému propojování fakult a reprezentovali nás i ve volném čase.
Děkujeme vyučujícím, že jste studentům po celý rok dávali v hodinách to nejlepší ze sebe a podporovali je.
Děkujeme, že zajišťujete plynulý chod LDF a děláte všechny ty věci, které nejsou vidět, ale neobešli bychom se bez nich.
Děkujeme všem, kteří tvoří Lesnickou a dřevařskou fakultu, jsme hrdí na to, že jste tu s námi .