On-line dny otevřených dveří na LDF MENDELU 29. 1. 10.00 - 16.00 hod.; 5. 2. 10.00 - 15.00 hod.; 26. 2. 10.00 - 16.00 hod.

Tyto termíny si poznač! Jsou to data, kdy se budou konat on-line dny otevřených dveří na Lesnické a dřevařské fakultě (LDF). Začínat se bude v 10.00 hod.!! V tyto dny budeš mít možnost popovídat si prostřednictvím chatu se studijní referentkou a ambasadory jednotlivých bakalářských studijních programů. Řešením, jak si projít naši fakultu v době "on-lineové" je cesta virtuální prohlídky

1. Virtuální prohlídka LDF. Celou fakultu máš jako na dlani. Jak sám/sama vidíš, není zrovna malá. Zdatní turisté si ji mohou samozřejmě projít celou, pro ty, kteří raději nejkratší cestou k cíli, jsme fakultu rozdělili do menších sektorů podle profilace jednotlivých studijních programů. Podle návodu níže si vyber ty správné vstupní body a přenes se na místa pomocí tlačítek pod nabídkou:

Zajímá tě Arboristika?

• Klikni na: „Hlavní budova B"

Zajímá tě Design nábytku?

• Klikni na: „Budova T Ateliér"; „Budova T Showroom"; „Budova T Laboratoř 3D tisk"; „Budova P Dílny 1"; „Budova P Dílny 2, „Budova P Dílny 3"

Zajímá tě Krajinářství?

• Klikni na: „Hlavní budova B"

Zajímá tě Lesnictví, specializace Lesnictví?

• Klikni na: „Hlavní budova B"

Zajímá tě Lesnictví, specializace Lesnictví tropů a subtropů?

• Klikni na: „Hlavní budova B"

Zajímají tě Stavby na bázi dřeva?

• Klikni na: „Hlavní budova B" (6. patro); „Budova P Dílny 1"; „Budova P Dílny 2; „Výzkumné centrum 1"; „Výzkumné centrum 2"

Zajímá tě Technologie a management zpracování dřeva?

Zajímá tě Tvorba a výroba nábytku - Specializace Navrhování nábytku, specializace Výroba nábytku?

Hlavní budova B     Budova T Showroom     Budova T Ateliér

Budova T Laboratoř 3D tisk     Budova P Dílny 1     Budova P Dílny 2

Budova P Dílny 3     Výzkumné centrum 1     Výzkumné centrum 2

2. Setkání se zástupci jednotlivých studijních oborů. Každý obor má svého ambasadora. Vystudovali některý z našich studijních programů v bakalářském a magisterském stupni, teď pokračují v doktorském studiu a někteří z nich v oboru už i podnikají.

Ve všech termínech (29. 1.; 5. 2.; 26. 2. 2021) ti budou tito ambasadoři po dobu konání akce k dispozici live na kontatních adresách, popřípadě telefonu, které vidíš u jejich jmen. Ozvat se jim ale můžeš klidně už teď!

Ve dnech konání dnů otevřených dveří (on-line) se s nimi můžeš navíc potkat na schůzce v aplikaci Google Meet. Odkazy včas doplníme.

Arboristika – Karel Novák

arboristika.ambasador@mendelu.cz

Design nábytku – Matěj Obdržálek

design.ambasador@mendelu.cz

Krajinářství – Ondřej Hemr

krajinarstvi.ambasador@mendelu.cz

Lesnictví – Aneta Bačová

lesnictvi.ambasador@mendelu.cz

Lesnictví tropů a subtropů – Lukáš Karas

tropy.ambasador@mendelu.cz

Stavby na bázi dřeva – Oskar Špavor

stavby.ambasador@mendelu.cz tel.: 777 797 910

Technologie a management zpracování dřeva – Dominik Hess

drevarstvi.ambasador@mendelu.cz

Tvorba a výroba nábytku – Radek Kovařík

nabytek.ambasador@mendelu.cz

3. Setkání se studijní referentkou. Co je potřeba dodat k přihlášce ke studiu, co je nutné mít splněno, jak je organizován celý semestr, jak je to s uznáváním předmětů, jak je to s nejrůznějšími termíny a co s tím, když ti něco přece jen „uteče" ...

Tak na tyto a další otázky týkající se studia ti dá odpověď právě studijní referentka. A tady je!

Studijní referentka LDF MENDELU – Hana Čerteková

studpri@mendelu.cz, tel.: 545 134 006

29. 1.; 5. 2. a 26. 2. 2021 ti bude studijní referentka po dobu konání akce k dispozici live na e-mailové adrese, kterou vidíš u jejího jména. Psát a telefonovat jí ale můžeš klidně už teď!

Ve dnech, kdy se dny otevřených dveří (on-line) konají, se s ní můžeš navíc potkat na schůzce v aplikaci Google Meet. Odkaz včas doplníme.

4. Pozdrav děkana Libora Jankovského a prezentace proděkanky pro vzdělávání Zuzany Paschové. Ať se chystáš během virtuální prohlídky zamířit do jakékoli části naší fakulty, zastav se určitě v „hlavní budově B", ve vstupní hale. Čeká tu na tebe děkan LDF MENDELU Libor Jankovský. Chce ti říct pár slov. Jen o kousek dál se potkáš s proděkankou pro vzdělávání Zuzanou Paschovou. Řekne ti víc o tom, v čem je Lesnická a dřevařská fakulta Mendelovy univerzity výjimečná v rámci ostatních vysokých škol podobného zaměření, co u nás můžeš studovat, jakým odborným zázemím fakulta disponuje, jaké zájmové sekce na fakultě fungují a jaké zázemí ti můžeme nabídnout, když je čas dát si od učení pauzu.

děkan LDF Libor Jankovský proděkanka pro vzdělávání LDF MENDELU Zuzana Paschova

Děkujeme, že jste si nás našli! Budeme rádi, když se stanete součástí rodiny LDF MENDELU.

On-line prohlídka

Rekonstrukce střechy LDF MENDELU