On-line dny otevřených dveří na LDF MENDELU 29. 1. 10.00 - 16.00 hod.; 5. 2. 10.00 - 15.00 hod.; 26. 2. 10.00 - 16.00 hod.

Tyto termíny si poznač! Jsou to data, kdy se budou konat on-line dny otevřených dveří na Lesnické a dřevařské fakultě (LDF). Začínat se bude v 10.00 hod.!! V tyto dny budeš mít možnost popovídat si prostřednictvím chatu se studijní referentkou a s ambasadory jednotlivých bakalářských studijních programů. Řešením, jak si projít naši fakultu v době "on-lineové", je cesta virtuální prohlídky

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA LDF

Celou fakultu máš jako na dlani. Jak sám/sama vidíš, není zrovna malá. Zdatní turisté si ji mohou samozřejmě projít celou, pro ty, kteří raději nejkratší cestou k cíli, jsme fakultu rozdělili do menších sektorů podle profilace jednotlivých studijních programů. Podle návodu níže si vyber ty správné vstupní body a přenes se na místa pomocí tlačítek pod nabídkou:

Zajímá tě Arboristika?

• Klikni na: „Hlavní budova B"

Zajímá tě Design nábytku?

• Klikni na: „Budova T Ateliér"; „Budova T Showroom"; „Budova T Laboratoř 3D tisk"; „Budova P Dílny 1"; „Budova P Dílny 2, „Budova P Dílny 3"

Zajímá tě Krajinářství?

• Klikni na: „Hlavní budova B"

Zajímá tě Lesnictví, specializace Lesnictví?

• Klikni na: „Hlavní budova B"

Zajímá tě Lesnictví, specializace Lesnictví tropů a subtropů?

• Klikni na: „Hlavní budova B"

Zajímají tě Stavby na bázi dřeva?

• Klikni na: „Hlavní budova B" (6. patro); „Budova P Dílny 1"; „Budova P Dílny 2; „Výzkumné centrum 1"; „Výzkumné centrum 2"

Zajímá tě Technologie a management zpracování dřeva?

Zajímá tě Tvorba a výroba nábytku - Specializace Navrhování nábytku, specializace Výroba nábytku?

Hlavní budova B     Budova T Showroom     Budova T Ateliér

Budova T Laboratoř 3D tisk     Budova P Dílny 1     Budova P Dílny 2