Den otevřených dveří LDF MENDELU

12. 11. 2021
Den otevřených dveří je příležitostí prohlédnout si osobně zázemí fakulty a setkat se s těmi, kteří mohou zájemcům o studium podat všechny potřebné informace o vyučovaných studijních programech.

Den otevřených dveří začíná v 10.00 hodin. Příchozí přivítá vedení fakulty. Následovat bude prohlídka učeben, labortoří a dílen. Každý z vyučovaných studijních programů LDF MENDELU má svého ambasadora, který je schopen o vyučovaných studijních programech podat vyčerpávající informace.

Ambasadoři jsou také těmi, kdo se příchozích ujmou a provedou je v menších skupinách po oborových trasách na základě odborného zájmu. Akce potrvá do 13.00 hodin.

Zde několik důležitých odkazů:

Přehled studijních programů

Virtuální prohlídka fakulty

Kontakt na studijní referentku:

studpri@mendelu.cz

Program, aktuality i důležité odkazy můžete sledovat také zde: https://www.facebook.com/events/318383669750424/

Buďte prosím ohleduplní ke svému okolí. Mějte po celou dobu akce nasazené respirátory! Děkujeme.

V případě zhoršení epidemiologické situace bude DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ převeden do on-line prostředí.