Příspěvek na stravování uprchlíků z Ukrajiny

2. 3. 2022 -

V rámci MENDELU je zřízeno bankovní konto určené na pomoc uprchlíkům, kam lze přispět na zajištění stravování válečných uprchlíků z Ukrajiny.

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
vážené studentky, vážení studenti,

V rámci Mendelovy univerzity je zřízeno bankovní konto, kam lze přispět na zajištění stravování pro válečné uprchlíky z Ukrajiny ubytované na kolejích. Příspěvky lze vkládat na pokladně bufetu Q, v pizzerii, v zaměstnanecké jídelně v pavilonu O i v pavilonu X, a samozřejmě na všech recepcích kolejí.

Obsluze pokladny stačí oznámit, že přispíváte na kartu UKRAJINA. Vložit lze hotovost nebo můžete transakci provést platební kartou. K vložení finančních prostředků nelze použít zaměstnaneckou kartu.
V nejbližších dnech bude v rámci MENDELU zřízen transparentní účet na podporu uprchlíků z Ukrajiny. Informace o jeho zřízení bude zaslána prostřednictvím rektorátních pracovišť.
Děkuji všem za projevený zájem a podporu.

Libor Jankovský, děkan LDF MENDELU

Budoucí prváci